سئو و بهینه سازی سایت

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

سئو سازی سایت شامل تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌هایی است که برای بهبود رتبه‌ی سایت نزد موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می‌شوند. انجام فرآیند سئو یکی از عواملی است که موجب می‌شود وبسایت مربوطه در صفحه‌ی اول نتایج جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده ‌شود.

آیا تا به حال این سؤال در ذهن شما ایجاد شده است که چرا فروش سایت شما پایین است و یا چرا مطالب و محتوای موجود در سایت شما دیده نمی‌شود؟ راه حل مشکل شما سئو می‌باشد. انجام سئو به شما کمک می‌کند تا بازدید‌های سایت خود را افزایش دهید، در میان رقبای خود بدرخشید و کسب و کار خود را رونق دهید.

شرکت سایت ساز زرین با ارائه‌ی پلن‌های سئو در سه دسته‌ی پلن پایه(سئو برنزی)، متوسط(سئو نقره‌ای) و حرفه‌ای(سئو طلایی) و با داشتن تیمی متخصص، شما را در بهبود سئو سایت و افزایش بازدید‌ها یاری می‌کند. در ادامه به معرفی پلن‌ها و امکانات موجود در هر پلن پرداخته‌ایم. ما آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات شما در رابطه با هر یک از پلن‌ها هستیم.

افراد در حال سئوسازی سایت
       
سایت ساز زرین برای سئوسازی سایت شما چه برنامه‌هایی در نظر گرفته است؟

پلن‌های سئوسازی

سئوی برنزی(پلن اولیه)
یک ماهه
690 هزار تومان
سئوی نقره‌ای(پلن متوسط)
3 إلی 6 ماهه
2.9 میلیون تومان
سئوی طلایی(پلن حرفه‌ای)
6 إلی 12 ماهه
تماس بگیرید

سوالات متداول کاربران از ما

هر دو خوب هستند و بستگی به هدف افراد دارد. اگر می‌خواهید سایت شما سریع‌تردر رتبه‌های برتر گوگل ظاهر شود، باید از نبلیغات گوگل(گوگل ادوردز) استفاده کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که تبلیغات گوگل موقتی است و مدت زمان آن به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، وابسته است. قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل از طریق سئو و بهینه‌سازی سایت، نیاز به زمان بیشتری دارد و در مدت طولانی‌تری رسیدن به آن ممکن خواهد بود اما نسبت به تبلیغات گوگل بسیار ماندگارتر می‌باشد.

زمان رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله‌ی این موارد می‌توانیم به کلمات کلیدی مورد نظر و میزان رقابت بر سر این کلمات کلیدی، عمر دامنه، فعالیت‌های انجام شده بر روی سایت پیش از خرید پلن سئوسازی، تصمیم گوگل و ... اشاره کنیم. اما در حالت کلی، میانگین زمان لازم و رتبه‌های تخمینی طی پیش قرارداد در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

بله، برای این مورد کافی است با کارشناسان سایت ساز زرین تماس بگیرید. در این صورت یک بررسی و آنالیز کلی از سایت شما و کلمات کلیدی مورد نظرتان انجام می‌شود و مواردی از جمله مدت زمان لازم، هزینه‌ی انجام پروژه و تخمین رتبه‌ی نهایی در قالب یک پیش قرار داد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله، کارشناسان سایت ساز زرین کلمه کلیدی مورد نظر شما را بررسی کرده و در صورت وجود گزینه‌های بهتر، با بیان دلیل، آن را با شما در میان می‌گذارند.

خیر، در صورتی که پلن نقره‌ای یا طلایی سئوسازی سایت را انتخاب کرده باشید، می‌توانید هزینه‌ی آن را بسته به میزان آن، طی دو یا چند قسط پرداخت نمائید. البته برای آن دسته از عزیزانی که پرداخت خود را به صورت نقدی انجام می‌دهند، مزایایی در نظر گرفته شده است.

موارد کلی که در هر پلن سئوسازی انجام می‌شود، در جدول مربوط به هر یک قرار گرفته است اما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب پلن به صورت صحیح‌تر و کسب اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تر، با کارشناسان سایت ساز زرین تماس بگیرید.

پاسخ خود را پیدا نکردید... با ما تماس بگیرید

با سئوسازی سایت چه چیزهایی به دست می‌آوریم؟

افزایش اعتبار

حضور در رتبه‌های برتر گوگل موجب افزایش اعتبار سایت می‌شود.

کسب رتبه‌های برتر گوگل

با سئوسازی سایت می‌توانید رتبه‌های برتر گوگل را از آن خود کنید.

افزایش فروش

حضور در رتبه‌های برتر گوگل، افزایش فروش را برای یک سایت به دنبال دارد.

برندسازی

حضور در رتبه‌های برتر گوگل به برندسازی یک کسب و کار کمک می‌کند.

همین حالا بهینه سازی سایت خود را آغاز کنید.
ما به شما کمک می‌کنیم بهترین پلن سئوسازی سایت را انتخاب کنید.

راه های ارتباط با ما

تماس با ما
پیام بگذارید
021-71053933